Analiza techniczna Bitcoin - BTC/PLN na 27/11/2019 - BitBay

Analiza techniczna Bitcoin – BTC/PLN na 27/11/2019 – BitBayBądź na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku Bitcoina! Zobacz naszą dzienną analizę techniczną BTC do PLN i zarabiaj skuteczniej!

Dowiedz się co nowego na rynku kryptowalut. Razem z Sebastianem Seligą odpowiemy na szereg zadanych przez Was pytań, sprawdzimy jak minął weekend na rynkach oraz jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach: analiza, setupy, możliwe scenariusze rozwojowe. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Link do zapisów:

Graj swobodniej na BitBay i przekonaj się co to prawdziwy trading:

Zostań z nami na bieżąco:
Facebook:
Twitter:
Instagram:
YouTube:

(Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Giełda BitBay nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Giełda BitBay podjęła odpowiednie kroki, aby zapewnić dokładność prezentowanych informacji.

Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.)

#bitcoin #analizatechniczna #inwestowanie

Descubre todo sobre el Bitcoin en nuestra sección de vídeos para BTC !
En criptovideo.com podrás encontrar vídeos sobre prácticamente todas las criptomonedas que existen.
Este vídeo no nos pertenece y queremos agradecer a BitBay Polska la subida de este material con un enlace a su contenido original: Fuente original

Publicado en Bitcoin (BTC) y etiquetado , .